Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

Naše činnost

Jsme křesťanská mediální agentura, patřící do mezinárodní televizní sítě Light Channel, která úzce spolupracuje s mnoha odborníky, univerzitami, zdravotními zařízeními, vydavatelstvími a rozhlasovými stanicemi po celém světě. Tato spolupráce nám umožňuje zpracovávat a zařazovat nejrůznější programy, jejichž cílem je informovat, inspirovat a povzbuzovat diváky k tomu, aby ve svém životě nacházeli nejen radost ze života, ale také věčné hodnoty. Naše pořady jsou určeny pro diváky všech věkových kategorií, zvláště však rodiny a také i osoby s nejrůznějšími omezeními. Zaměřujeme se na oblast zdraví, životního stylu, cestování, vzdělávání a kultury. Vycházíme z biblické hodnotové orientace a přinášíme tak pozitivní vliv do společnosti.

Naše zpravodajství zahrnuje nejrůznější oblasti jako jsou: zdravý životní styl, prevence nemocí, přírodní procedury, zdravá výživa, racionální vaření a poradenství, ekologické zemědělství, rodinná výchova a zvládání obtížných životních situací...

Vydavatelství filmů s adventní tématikou

FreeDVD postLight Channel Media je také vydavatelství, zaměřené především na křesťansky orientovanou tvorbu různých žánrů s adventní tématikou. Mimo uvedené se věnujeme i produkci a vydávání audio pořadů Momenty pokoje, titulů se zdravotní a sociální tématikou. Spolupracujeme s řadou zahraničních partnerů.

Díky podpoře štědrých dárců a sponzorů se nám daří připravovat a vydávat některé DVD disky zcela zdarma. Z aktuálních titulů je možno jmenovat například:

Křesťanská misijní televize LCTV.CZ

Logo LCTVUsilovně pracujeme na dokončení projektu misijní televize. Televize, která přináší pozitivní informace, bez otravných reklam, negativních zpráv a nemravností. Televize plné uklidňující a relaxační hudby. Pouze malou část vysílání budou tvořit pořady s misijní a zdravotní tématikou. V současnosti dokončujeme pilotní fázi, t.j. spuštění internetové televize na adrese www.lctv.cz.

  • Internetová televize
  • Příjemná hudba
  • Misijní zprávy
  • Pořady se zdravotní tématikou
  • Rady pro šťastný domov
  • Momenty pokoje

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking