Light Channel Media s.r.o.
Podolí 150, 68604 Kunovice
+ 420 774 510 376

Upozornění

Stránky používají k ukládání nastavení a zajištění správného fungování soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím

LCMTV.CZ

Light Channel Media TV Studio

Sázíme stromy s MY TREES

Myslíme nejenom na potřeby lidí, ale také na přírodu. Rozhodli jsme se reagovat na nabídku projektu Jaroslava Pilného MY TREES a podpořit výsadbu stromů v nově industrializované zemi Kolumbie. Chceme tím přispět nejen k ozdravení životního prostředí, ale také pomoci zlepšit životy místních obyvatel... ... Celý článek... »

MP3 Velký spor věků

Zpracování a výroba CD s MP3 audioknihou Ellen Gould White: Velký spor věků je v textové i audio podobě dostupná na webu Velký spor. ... Celý článek... »

MP3 Ten, který přichází

S velkou radostí Vám přinášíme informaci o dokončení produkce a výroby CD s MP3 audioknihou Elisha Ministries: Ten, který přichází. Kniha je v textové i audio podobě dostupná na webu Ten, který přichází. ... Celý článek... »

Quo vadis misie? Naléhavě hledáme pomoc

Milí přátelé a klienti misijního centra v Podolí, televize Light Channel a Zdravotní misie, čas velmi rychle ubíhá. Uplynul další, čtvrtý rok naší služby a my se tímto newsletterem chceme s Vámi sdílet o aktuálním dění, ohlédnout se a shrnout čeho jsme již z Boží milosti dosáhli a co je dosud před námi. Chceme Vás také požádat o případnou pomoc, bude-li to ve vašich silách. ... Celý článek... »

Hledáme dabéry

Light Channel Media s.r.o. klade velký důraz na kvalitu dabingu u všech realizovaných titulů. Chceme proto dát šanci přednostně těm dabérům, kteří to s dabingem myslí vážně a jsou si vědomi toho, že obdrželi od Stvořitele talent a chtějí dabingu věnovat část svého volného času. Vzhledem k činnosti, kterou vykonáváme, chceme, aby naši dabéři plně pokryli obsazení zpracovávaných projektů co do pohlaví, věku i projevu. Dabéry přibíráme průběžně, kdykoliv nám někdo v dané charakteristice chybí. ... Celý článek... »

Nabízíme možnost přivýdělku

Light Channel Media s.r.o. nabízí všem šikovným zájemcům možnost přivýdělku vykonáváním jednoduchých, dílčích úkolů, které souvisí s naší činností. Máte-li zájem o spolupráci, ozvěte se. ... Celý článek... »

Misijní televize

Pracovní setkání zájemců o práci v týmu české misijní televize se uskuteční v termínu: 18-20. září. Pro účastníky je zajištěno celodenní stravování a nocleh. Těšíme se na vás. ... Celý článek... »

Copyright © 2013-2018 Light Channel Media s.r.o. Všechna práva k obsahu vyhrazena.

golgota.cz | zdravotnimisie.cz | zamyslise.cz | lctv.cz

Real time web analytics, Heat map tracking